Dział handlowy

Dział handlowy

e-mail: kontakt@oksydan.pl
 
Sławomir Stolarski

Kierownik Grupy Handlowej
 
Województwo małopolskie i śląskie

e-mail: slawek.s@oksydan.pl

kom: +48 507 017 555
 
 
Jarosław Nowara

Kierownik Grupy Handlowej
 
Województwo dolnośląskie i śląskie

e-mail: jarek.n@oksydan.pl

kom: +48 507 091 681
 
 
Sylwia Wójcik

Kierownik Grupy Handlowej
 
Województwo śląskie

e-mail: sylwia.wojcik@oksydan.pl

kom: +48 513 169 760
 
 
Angelika Guzorczuk

Kierownik Grupy Handlowej
 
Region Południowy Wschód
 
Oddział Rzeszów

e-mail: angelika.guzorczuk@oksydan.pl

kom: +48 730 975 505
 
 
Aleksandra Sawicka

Doradca Techniczno-Handlowy
 
Województwo wielkopolskie i śląskie

e-mail: aleksandra.sawicka@oksydan.pl

kom: +48 530 542 985
 
 
Joanna Bartnicka

Specjalista ds. sprzedaży

e-mail: joanna.bartnicka@oksydan.pl

 
 
Grzegorz Zając

Handlowiec
 
Województwo podkarpackie i świętokrzyskie
 
Oddział Rzeszów

e-mail: grzegorz.zajac@oksydan.pl

kom: +48 730 980 535
 
 
Artur Sobolewski

Handlowiec
 
Województwo mazowieckie
 
Oddział Rzeszów

e-mail: artur.sobolewski@oksydan.pl

kom: +48 530 498 464
 
 
Kinga Ufnal

Handlowiec
 
Województwo mazowieckie
 
Oddział Rzeszów

 
 
Iga Kwiatkowska

Handlowiec
 
Województwo mazowieckie
 
Oddział Rzeszów

e-mail: iga.kwiatkowska@oksydan.pl

kom: +48 730 979 535
 
 
Przemysław Guziński

Doradca Techniczno-Handlowy
 
Województwo łódzkie, kujawsko-pomorskie, opolskie i śląskie

e-mail: przemyslaw.guzinski@oksydan.pl

kom: +48 533 330 221
 
 
Marta Pokorska

Handlowiec
 
Województwo świętokrzyskie i lubelskie
 
Oddział Rzeszów

e-mail: marta.pokorska@oksydan.pl

kom: +48 530 972 196
 
 
Paweł Grin

Doradca Techniczno-Handlowy
 
Województwo małopolskie i śląskie

e-mail: pawel.grin@oksydan.pl

kom: +48 530 531 559
 
 
Adam Cebulak

Handlowiec
 
Województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie
Oddział Rzeszów

e-mail: adam.cebulak@oksydan.pl

kom: +48 535 252 755
 
 
Marta Ossowska

Doradca Techniczno-Handlowy

Województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie

Oddział Rzeszów

e-mail: marta.ossowska@oksydan.pl

kom: +48 730 979 535